Звіт директора перед громадськістю

Звіт директора перед громадськістю

У п’ятницю, 19 червня, у Концівському ліцеї відбувся щорічний звіт директора перед громадськістю, батьками та жителями Холмківської територіальної громади.

Під час зустрічі було підбито підсумки роботи закладу за 2025–2026 навчальний рік, окреслено основні досягнення ліцею, результати освітньої, виховної та організаційної діяльності, а також визначено пріоритетні напрямки роботи на майбутнє.

У своєму виступі директорка ліцею В.Ю. Опаленик зосередила увагу на розвитку освітнього середовища, участі учнів та педагогів у конкурсах, проєктах і заходах, організації виховної роботи, створенні безпечних умов для навчання та відпочинку дітей, а також на співпраці з батьками й громадою.

Концівський ліцей — це простір розвитку, партнерства і нових можливостей для кожної дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *