У Концівському ліцеї відбулося щире та зворушливе свято Останнього дзвоника — свято прощання зі ще одним навчальним роком, сповнене теплих емоцій, вдячності та світлих спогадів.

Розпочали урочистості хвилиною мовчання, вшанувавши пам’ять полеглих Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. Після цього учні 11 класу поклали квіти до меморіальних дошок, висловивши шану та вдячність нашим Захисникам. Із вітальним словом до учнів, батьків та Читати далі …