З 27 квітня по 1 травня у Концівському ліцеї пройшов насичений, творчий та надзвичайно цікавий Тиждень біології, організований учителями Марією Василівною Андрейчик та Аліною Василівною Федор. Протягом тижня учні ліцею брали активну участь у конкурсах, екологічних акціях, біо-квестах, дослідницьких шоу Читати далі …
